Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj
Recurring

Przerwa dla ciała

Virtual Wydarzenie Virtual Wydarzenie

Czujesz, że brakuje Ci energii do pracy w drugiej połowie dnia? Twoja kondycja fizyczna pozostawia wiele do życzenia? Chciałbyś poznać ćwiczenia, dzięki którym poczujesz się lepiej? Te sesje są właśnie dla Ciebie! Przerwa dla ciała to 15 minutowa sesja ćwiczeń przy stanowisku pracy, które przyniosą ulgę Twojemu kręgosłupowi. Dadzą Ci zastrzyk energii i poprawią Twoją produktywność. Po ćwiczeniach czeka […]

Virtual Wydarzenie

Lider w życiu prywatnym

Virtual Wydarzenie Virtual Wydarzenie

Jak osiągnąć wysoki poziom osobistego sukcesu i świadomie kierować jego dalszym rozwojem? Każdy z nas rodzi się z olbrzymim potencjałem - by go wykorzystać, naszym obowiązkiem jest rozwój. Weź udział w zajęciach Katarzyny Szyguły i świadomie pokieruj swoim samorozwojem.

Virtual Wydarzenie

Joga, relaksacja, medytacja

Virtual Wydarzenie Virtual Wydarzenie

Masz stresującą pracę lub żyjesz w ciągłym biegu? Weź udział w 15 minutowej sesji jogi i rozładuj napięcie oraz uspokój gonitwę myśli. Dzięki połączeniu jogi dla początkujących, ćwiczeń uważności oraz technik relaksacji uda Ci się obniżyć stres. Osiągnięcie tego celu zapewni Ci lepszą regenerację po pracy i zdrowszy sen.

arrow-right